Apple News

HQ je nocoj podrl svoj rekord igralcev vseh časov, saj oddaja iPhone Trivia še naprej narašča v priljubljenosti

iPhone trivia igra HQ še naprej narašča v priljubljenosti. Danes zvečer se je več kot dve tretjini milijona uporabnikov poigralo z možnostjo osvojiti 10.000 $.

hq trivia uredi
HQ je tvitnil da je več kot 680.000 uporabnikov igralo nedeljsko večerno igro, kar je zlahka nov rekord vseh časov, medtem ko je števec v igri pokazal, da je bilo več kot 700.000 igralcev povezanih na različnih točkah približno 15-minutne oddaje. To je več kot dvakrat več igralcev, kot so nekatere igre HQ izžrebale prejšnji teden.

Za tiste, ki se šele učite o HQ, ko berete ta članek, je to brezplačna igra trivia v živo – podobno kot Jeopardy –, v kateri igralci poskušajo pravilno odgovoriti na vrsto 12 vprašanj, da bi osvojili denar. nagrado. Da bi zmanjšali goljufanje, imajo igralci manj kot 10 sekund, da odgovorijo na vsako vprašanje.

Aplikacija se je na iPhoneu začela septembra, različica za Android pa je bila obljubljena do božiča. HQ je že v prvih dneh pritegnil občinstvo v nižjih tisočih, z nagradami, ki se začnejo pri približno 100 $, vendar je igra postala absolutna viralna senzacija in zdaj vsako igro pritegne okoli 300.000 do 400.000 ali več igralcev.

Ker je priljubljenost igre rasla, so rasle tudi nagrade. 107 zmagovalcev si je v nedeljo razdelilo nagrado v višini 10.000 $ – kar je približno 93 $ vsak – in HQ je v eni noči prej ta mesec celo dvakrat podelil 10.000 $. Ko igralci osvojijo vsaj 20 $, lahko svoje dobičke v ameriških dolarjih unovčijo prek PayPal.

Na žalost je imel HQ več tehničnih težav, saj se je njegova velikost povečala. Najpogostejša težava je zamik, vendar so včasih večje težave. V sobotni večerni igri sprva ni bilo prikazanih pravilnih odgovorov, na primer, zaradi česar je bila oddaja zakasnjena za približno 45 minut.

hq zamik
HQ igre potekajo vsak dan ob 21.00. po vzhodnem času, ob 15:00 pa je dodatna tekma. Vzhodni čas ob delavnikih. Oddaje običajno vodi komik Scott Rogowsky , z občasnimi gostujočimi gostitelji, od izvajalca elektronske glasbe Dillona Francisa do osebnosti iz odra Sharon Carpenter.

Čeprav je treba še videti, ali bo HQ lahko dolgoročno ohranil svojo priljubljenost, je to morda najhitreje rastoča stvar, ki se trenutno ne imenuje Bitcoin. Če se še niste pridružili zabavi, prenesite aplikacijo iz App Store zdaj in se odločite za obvestila, da boste obveščeni, ko se začne nova igra.